Okładka

Kopa Kondracka to najniższy szczyt w masywie Czerwonych Wierchów, ale że względnie łatwo na niego się dostać, a w dodatku zapewnia świetne widoki, to właśnie tam postanowiliśmy skierować nasze kroki. Szczyt wznosi się na 2005 m n.p.m. i jeśli ktoś szuka pierwszego, tatrzańskiego dwutysięcznika do zdobycia, to Kopa na pewno będzie dobrym pomysłem. Najpopularniejszy wariant prowadzi z Kuźnic przez Dolinę Kondratową, ale my uznaliśmy, że spacer przez Dolinę Małej Łąki będzie lepszym pomysłem.

Wędrówka z Gronika zajmuje według map 4 godziny, a w tym czasie trzeba pokonać nieco ponad 1100 metrów w pionie. Jeśli ktoś czuje się na siłach, może ruszyć też w stronę pobliskiego Giewontu, no albo przejść całe Czerwone Wierchy. Jak wygląda wędrówka i co widać ze szczytu? Wszystko to w filmie.

Jeśli się spodoba, zachęcam do SUBSKRYBOWANIA kanału :)

Tatry: Kopa Kondracka z Doliny Małej Łąki

 

Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...