Okładka

Witajcie! Długo nas tu nie było, lecz wreszcie nadeszła ta chwila i możemy podzielić się z Wami nowym miejscem w którym byliśmy pierwszy raz :). Mianowicie chodzi tu o Góry Wałbrzyskie i dziewiczą wieżę widokową na szczycie Trójgarbu!

Trójgarb nie należy do jakiś olbrzymich szczytów bo ma zaledwie 778 m n.p.m. ale dodając do tego wysoką wieżę, wyniosłą ponad korony drzew, daje wspaniałe widoki na większość okolicznych miast, dolin i szczytów takich jak Śnieżka (przy dobrej widoczności oczywiście). Niestety na terenie szczytu trwają jeszcze remonty, także miejsce na odpoczynek jest ograniczony, ale zachęcamy do poznania nowej atrakcji, zanim zbiorą się tłumy. Jak zawsze krótka i aktualna galeria z wyprawy na Trójgarb. Pozdrawiamy! Nasz Świat w Obiektywie!

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...