Zimowa edycja konkursu na opowiadanie grozy o tematyce górskiej kierowana jest do początkujących literatów i miłośników tradycyjnej fantastyki. Do wszystkich, którym nieobce są dwa hasła: góry i groza.

Wystarczy przesłać swój tekst o tematyce górskiej oraz stylistyce i estetyce grozy literackiej z naciskiem na tradycyjną fantastykę. Mile widziane elementy baśniowe i nadprzyrodzone, horror, nastrój nierealności i tajemniczości, nawiązania do demonologii, wierzeń ludowych etc.

W zimowej edycji konkursu przewidziano nagrodę specjalną za opowiadanie o Duchu Gór. A nagroda główna to weekend (dwa noclegi z wyżywieniem) dla dwóch osób w schronisku PTTK Na Szczelińcu do wykorzystania w dowolnym terminie! Oczywiście pula nagród rośnie i pojawiają się nowi fundatorzy - warto śledzić wydarzenie na Facebooku.

Rozwiązanie konkursu nastąpi pod koniec zimy, teksty można wysyłać do 1. lutego 2017 r. Zwycięzców wyłoni konkursowe jury. Planowana jest publikacja najlepszych tekstów – warto przesłać opowiadanie i zawalczyć o sławę i swoje miejsce w specjalnie wydanym tomiku!

Więcej o konkursie na www.szczytygrozy.wixsite.com/konkurs

Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...