Artykuły użytkownika

Te „obrazki” to trochę tak jak dawne widokówki, tyle, że wysłane do wielu bliżej niesprecyzowanych adresatów. Jedyne, co o „ nich-Was” wiem, to to, że lubicie albo kochacie góry i nawet jak nie możecie tam być w realu, przenosicie się wirtualnie w ten lepszy kawałek naszego świata.

Przełom września i października okazał się dobrym czasem na Karkonosze. Szlaki w większości suche i jeszcze bezśnieżne, niewielu turystów i jesień czerwieniejąca jarzębiną a do tego kryształowo czyste i chłodne powietrze. Szczerze polecam.

Jakość zdjęć szczególnie tych starszych jest dyskusyjna ale nie staję tutaj do konkursu i ucieszę się jeśli, ktoś zechce odwiedzić, któreś z miłych dla mnie miejsc albo da znać, że też tam był i podzieli się wrażeniami.

O użytkowniku

obrazki myśli i chwil na szlaku
Droga to motto mojego czasu - w górach i trochę pod żaglami. Przemieszczanie się z miejsca na miejsce intensyfikuje doświadczenia a przy tym skłania do różnorodnych życiowych przemyśleń. Czasem chce się wrócić do jakiejś chwili, wzruszenia czy refleksji albo się tym podzielić z kimś "czującym podobnie" i tutaj kluczem jest obraz z niewielkim komentarzem. Podoba mi się koncepcja portalu, gdzie oprócz uzewnętrznienia cząstki siebie znajduję inspiracje do kolejnych wycieczek. Fotografuję bardzo amatorsko i nie noszę kilogramów obiektywów, filtrów itp. Obrazki ze szlaków mają dla mnie wartość bardziej sentymentalną niż artystyczną, choć nie ukrywam, że cieszy mnie, kiedy uda się przynajmniej w części oddać niepowtarzalność jakiegoś miejsca i chwili. W związku z powyższym, nie poświęcam też zbyt wiele czasu na obróbkę zdjęć a za wszelkie uwagi krytyczne i komentarze będę wdzięczna - wszak tylko w ten sposób można się czegoś nauczyć.