Autor: 

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Recenzja Schroniska PTTK w Dolinie Roztoki w ramach konkursu "Recenzja górskiego schroniska".

Byłeś na dachu polski? To właśnie Rysy. Najwyższy szczyt w naszym kraju. Zobacz opis wejścia stroną polską i zejścia słowacką. Piękne widoki gwarantowane!

Relacja z czterodniowej wyprawy w Tatry w maju 2016 roku.

Być w górach, to być bliżej nieba. Zdobywać szczyty, to poznawać siebie. Podróżować, to żyć, a mądrości z gór przenosić do dolin - to sztuka!

Sylwester w górach nie koniecznie musi być spędzony w Karczmie na Krupówkach, bądź innym miejscu, gdzie ludzie praktycznie ocierają się o sobie, bo taki tłok. Co mam na myśli ? Zapraszam do tekstu.

Pomyśleliśmy, że podzielimy się z Wami naszą opinią o schroniskach po polskiej stronie Tatr. Wszystkie mają tę samą zaletę. Gdy dzień zaczyna chylić się ku zachodowi i tłumy turystów ruszają już w dół - w schronisku zostają tylko Ci, którzy nocują, wtedy bywa, że po całym pochmurnym dniu niespodziewanie wieczorem rozgrywa się spektakl świetlny dla wybranych, krótkie, magiczne chwile niedostępne dla tych, którzy śpią na dole…

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...