Licencja : 
CC-BY-SA-4.0
Cycówka (593 m) – szczyt w Paśmie Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim. Znajduje się w bocznym grzbiecie odbiegającym od głównej grani tego pasma w południowo-zachodnim kierunku i oddzielającym dolinę Głęboczanki od doliny Jaworzyny. W grzbiecie tym kolejno z południa na północ znajdują się: Bystra (520 m), Dermanowski Wierch (562 m), Cycówka (593 m), Skała (773 m) i Zadnie Góry (814, 831, 968 m).

Źródło: Wikipedia, licencja CC BY-SA 3.0.

Położenie

Lokacja nadrzędna: Pasmo Jaworzyny

Mapy zawierające to miejsce

Karpaty
Okładka Opis
Okładka mapy

Beskid Sądecki

1:50000, Compass, 2016

Mapa cieniowana obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera ona także obszar Małych Pienin, Pieninek oraz część Pienin Właściwych. Na mapie znajduje się również fragment Beskidu Niskiego: Gór Grybowskich.

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

W naszych polskich górach nie brakuje nazw geograficznych, które wprawiają turystów w śmiech albo konsternację. Oto moja toplista dziesięciu najgłupszych nazw.

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Cycówka. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Lokacja

20° 42' 48" E
49° 27' 46" N
Wczytuję...