Okładka

Drugi raz w życiu wybrałem się w Karkonosze. Pierwszy raz zimą parę lat temu. Podczas 3 dniowej wycieczki widoczność nie przekraczała 40 metrów. Zniesmaczony widokami długo nie czułem motywacji aby ponownie wrócić w to miejsce. Niepotrzebnie! Karkonosze okazały się pięknym rejonem Polski z malowniczymi krajobrazami. Zamieszczam galerię z najlepszymi zdjęciami jakie udało się zrobić z tegorocznego wypadu do Karkonoskiego Parku Narodowego.

Karkonosze. Rejon Polski, który parę lat temu nie zachwycił mnie swoimi widokami. Jedyny obraz jaki został mi w głowie po tamtej wycieczce to wszechobecna mgła, skutecznie zasłaniająca wszystko wokół swoim ponurym jestestwem. Przez długi okres czasu nie planowałem ponownie wrócić w ten rejon. Zmieniło się to w momencie kiedy uznałem, że muszę podszlifować nieco mój warsztat fotograficzny. Zapisałem się więc na warsztaty fotografii górskiej prowadzone przez Karola Nienartowicza, wg mnie jednego z najlepszych fotografów górskich w Polsce. Miejsce warsztatów? Karkonosze. Postanowiłem nie nastawiać się negatywnie po wcześniejszych traumatycznych przeżyciach i do Karkonoszy podejść z otwartym umysłem. Spróbować zachwycić się ich pięknem i to piękno jak najlepiej uwiecznić na swoich fotografiach. Poniżej zamieszczam swoje najlepsze zdjęcia z malowniczych Karkonoszy.

Pozdrawiam serdecznie całą wspaniałą ekipę warsztatów oraz Anie i Karola, dzięki którym mogliśmy się wszyscy razem spotkać i czegoś wartościowego nauczyć.

Pozdrawiam @mikosokphoto

Zapraszam również na stronę: https://www.facebook.com/MikoSokPhoto/

Autor zdjęć w galerii: 
Widok na Śnieszkę z Równi
W drodze do Samotni
Widok z drogi na Śnieżkę
Droga Mleczna
Śnieżka
Ławeczka pod Słonecznikiem
Widok z drogi na Śnieżkę
Karkonosze też mają swoje słynne drzewo
Schronisko Samotnia
Wędrowiec na Śnieżce
Widok z Kotła Małego Stawu na Karpacz
Słonecznik
Mały Staw
Panorama z Kotła Małego Stawu na Śnieżkę
Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...