Autor: 

Poniższy produkt to mini-przewodnik, poradnik o tym jak przygotować się na swój pierwszy trekking w polskich górach.

Znajdziecie w nim zestaw praktycznych porad, informacji oraz wskazówek, od czego zacząć przygotowania do samodzielnego wędrowania po górach.

Autor: 
okładka e-book
Okładka e-book

Jest on wynikiem moich dziesięcioletnich doświadczeń z wędrowaniem po górach, którymi chciałem się podzielić w odpowiedzi na wiele zgłoszeń, zapytań oraz prośb znajomych mi osób, bym pomógł im zaplanować samotną wycieczkę w góry.

Zawartość e-booka

E-book zawiera 20 stron i składają się na niego następujące rozdziały:

 1. WSTĘP
 2. GDZIE NA TREKKING W POLSKĘ?
 3. ANALIZA WARUNKÓW POGODOWYCH
 4. UBIÓR
 5. PRZYGOTOWANIE SPRZĘTU
 6. PLANOWANIE TRASY
 7. DOJAZD
 8. NOCLEGI
 9. JEDZENIE
 10. GDZIE WYPOSAŻYĆ SIĘ W SPRZĘT GÓRSKI?
 11. BEZPIECZEŃSTWO
 12. CHECKLISTa

Wystarczy kliknąć w ten link, zostaniecie przekierowani na mojego bloga, skąd będzie można kliknąć w grafikę, podać maila i poczekać kilka sekund na automatyczną wiadomość z plikiem PDF. (w razie problemu proszę o informację na [email protected], gdyby wiadomość się sama nie wygenerowała z bliżej nieznanych powodów technicznych, wyślę go na maila). Wiadomość może też trafić do folderu oferty lub nawet do spamu.

Będzie mi miło jeśli go ściągniecie i podzielicie się nim między swoimi znajomymi. Jest to efekt kilku miesięcy pracy, pisania, zbierania informacji, ale też projektowania oraz programowania. Być może pewne rozdziały wydadzą się niektórym czytelnikom oczywiste, inne bardziej ciekawe i odkrywcze, ale mam nadzieję że całość prezentuje się jako kompleksowy mini e-book, który pomoże przygotować się do wyjścia w góry nie tylko początkującym górołazom, ale też tym średnio-zaawansowanym.

Przykładowa strona z e-booka:

Autor: 
przykładowa strona
Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...