W ciągu kilku ostatnich tygodni pogoda mocno nas zaskakiwała. Łagodne dni przeplatane ostrymi promieniami słońca oraz gwałtowne opady… Takich humorów kapryśnego klimatu najmocniej doświadczamy ich w górach - z dala od komfortowych mieszkań pełnych ubrań na każde warunki.

Do plecaka zazwyczaj pakujemy kurtkę i koszulkę, spodnie długie i krótkie. Warto także mieć ze sobą nie tylko treki, ale sandały, sprawdzające się na lekkich trasach w upalne dni (lub w te bardzo deszczowe), kiedy chcemy przebrnąć przez którąś z rzek w Beskidzie Niskim, albo nie zabrudzić podłogi schroniska.

Takie właśnie są sandały TEVA Winsted Solid, które ostatnio zabrałam ze sobą w Karkonosze. Poza tym, że są lekkie i porządnie wykonane, to jeszcze mają charakter - malinowy kolor nadaje ich posiadaczkom kobiecości i przyciąga wiele spojrzeń :)

Co mówi producent?

Autor: 
TEVA Winsted Solid
TEVA Winsted Solid

Sandały TEVA Winsted Solid charakteryzują się eleganckim i uniwersalnym designem systemu pasków. Będą wdzięcznymi kompanami codziennych przygód. Ich najważniejsze cechy to:

  • Ekstremalnie wytrzymała poliestrowa podeszwa, która wysycha bardzo szybko po zmoczeniu.
  • Wiele punktów regulacji pozwalających na idealne (i szybkie) dopasowanie pasków.
  • Środek podeszwy wykonany z pianki EVA, bardzo przyjazny i zdrowy dla stóp.
  • Technologia Microban® zapobiegająca powstawaniu przykrych zapachów.
  • Bieżnik Rugged Durabrasion Rubber™, solidny i zapewniający doskonałe właściwości trakcyjne.

Moje wrażenia

1) Winsted Solid-ne

Sandały wyglądają na bardzo wytrzymałe. Są profesjonalnie uszyte, a łączenie pasków z podeszwą jest mocne. Podeszwa jest estetycznie wykonana i zapowiada się na to, że będzie amortyzowała moje kroki przez długie lata.

Podeszwa

2) Wygodne

Na tą cechę składają się 4 główne czynniki:

  • Lekkość: sandały ważą tylko 650 g.
  • Wentylacja: paski mają odpowiednią grubość i są wykonane z szybkoschnącego, nie pochłaniającego wilgoci materiału, dzięki czemu nasze stopy (oraz współtowarzysze podróży) mogą swobodnie oddychać.
  • Sposób na otarcia: na tylnym pasku znajduje się panel zapobiegający otarciom.
  • Rozłożenie pasków: dzięki niemu sandały dobrze sprawdzają się w terenie górzystym, miejskim, czy na lżejszych trasach rowerowych.

3) Komfortowe

Dzięki mocnym rzepom sandały dopasowują się do stopy. Bieżnik zapewnia dobrą przyczepność podeszwy, co powoduje, że w obuwiu tym poradzimy sobie na mniejszych zejściach czy podejściach. Podeszwa nie posiada rowków, w których mogą zamieszkać nieproszone bakterie i grzyby, a samo mycie butów jest szybkie i niewymagające.

4) Kolorowe

Ale to już jest sprawa indywidualna każdej kobiety :)

Wszystkim czytelniczkom polecam sandały TEVA Winsted Solid - wytrzymałe, lekkie, oddychające i komfortowe. Cenę można sprawdzić w porównywarce Ceneria.pl.

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...