Słowa-szepty to nowa płyta w Górskiej Krainie Łagodności. Płyta z utworami jednej tylko autorki, znamienitej bieszczadzkiej Wagabundy - Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA). Wśród wykonawców pojawili się: Dom o Zielonych Progach, Zbyszek Stefański, Cisza jak Ta, Nad Porami Roku czy Małżeństwo z Rozsądku.

Pomysł na płytę zrodził się u poetki tuż po wydaniu tomiku wierszy pod tym samym tytułem, gdy okazało się, że wiersze z tego wydania, miały swoje liczne muzyczne interpretacje jeszcze przed jego ukazaniem się. Ponad rok trwało przygotowanie krążka muzycznego. Trzeba zaznaczyć, że to piękny projekt, będący jednocześnie podsumowaniem kilku ostatnich lat pracy tej, niedocenianej niestety, przez ogólnopolskie media, poetki. Warto było czekać. Kilkanaście pięknych kompozycji muzycznych, pięknie zaaranżowanych przez zaproszonych do projektu wykonawców robi pozytywne wrażenie. Wydawnictwo płytowe jest, jak zawsze w przypadku książek WUKI, na najwyższym poziomie edytorskim i graficznym. Warto tu wspomnieć, że wszystkie piękne książki poetki przygotowuje jej syn - Michał Kwinto. Dodatkowe gratulacje dla niego za,jak zawsze, bardzo dobry projekt wydawniczy!

Polecamy Wam całym sercem to i inne wydania WUKI. Płyta do nabycia na www.sklepwgorach.pl, (link) Polecamy Wam także w komplecie tomik Słowa-Szepty.

 

Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...