Okładka

Nasz kraj położony jest w doskonałym miejscu. Mamy dostęp do gór, mamy także dostęp do morza. Mamy również cztery wyraźne pory roku, a każda z nich charakteryzuje się czymś innym. Nie każde państwo na świecie może się tym wszystkim pochwalić. Na szczęście my możemy. Mamy piękne góry, i choć daleko im do najwyższych, to są niezwykłe.

Bywają takie chwile, kiedy chcemy wybrać się w góry. Lecz nie zawsze pozwala nam na to czas, czy też warunki finansowe. Wówczas wracamy bardzo często do naszych zdjęć i wspomnień z wypraw górskich. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem zazwyczaj przypominają się nam niezwykle przyjemne chwile. Wolne od zmartwień, a także pracy zawodowej.

I choć prywatne zdjęcia przywołują najbliższe nam emocje i wspomnienia, to chciałoby się czasem wyskoczyć w góry, choćby na pięć minut. Żeby poczuć się ponownie jak na wakacjach. Niestety teleportu jeszcze nie wynaleźliśmy i raczej my mamy na to nikłe szanse, ale dzięki życzliwości wielu ludzi, możecie się w każdej chwili przenieść w góry – na razie wirtualnie.

Coraz większą popularnością na całym świecie cieszą się kamery zamontowane w atrakcyjnych turystycznie miejscach. Walor marketingowy jest tutaj nieoceniony, dzięki czemu kamery montuje wiele firm świadczących usługi turystom. Obecnie kamery możemy zamontować praktycznie wszędzie, bowiem działają na akumulatorach i bezprzewodowo mogą zostać podpięte do Internetu.

Większość kamer udostępnionych w naszym serwisie www.KamerywPolsce.pl przekazuje obraz w formie zdjęć, które są odświeżane co kilka minut. Choć znajdą się także kamery udostępniające obraz na żywo lub w formie zapętlonego wideo, które również aktualizowane jest co jakiś czas.

Ilość kamer „turystycznych” każdego roku rośnie. Jeśli chodzi o góry, najwięcej kamer znajduje się na stokach narciarskich, co z pewnością zadowoli miłośników białego szaleństwa, bowiem możemy nie tylko podejrzeć szusujących narciarzy, ale także sprawdzić aktualne warunki panujące na stoku.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu www.KamerywPolsce.pl oraz do zarejestrowania się, co umożliwi Wam dodawanie kamer, których jeszcze nie dodaliśmy w naszym serwisie oraz komentowania widoków z kamer. Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage – https://www.facebook.com/Kamerywpolscepl :).

W galerii znajdziecie wiele przepięknych widoków uchwyconych szklanym okiem kamery.

Autor zdjęć w galerii: 
Tatry z Willi Michałówka - Zakopane
Dolina Pięciu Stawów Polskich
Spływ Dunajcem - Sromowce Wyżne
Karpacz - Śnieżka ze schroniska Luční Bouda
Panorama Tatr ze wsi Rzepiska
Dolina Goryczkowa
Widok z okolic schroniska na Szrenicy
Czeskie Karkonosze widziane ze Śnieżki
Zachód słońca i Dolina Goryczkowa z Kasprowego Wierchu
Zachód słońca z Kasprowego Wierchu
Widok w stronę Karpacza z Kopy
Okolice schroniska na Szrenicy
Zimowa królowa Śnieżka
Dolina Chochołowska
Pełnia księżyca nad Śnieżką ze schroniska Luční Bouda
Dolina Gąsienicowa z Kasprowego Wierchu
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...