Okładka

Wejście na Gerlach 2655 m n.p.m. wymyśliłam jako swój prezent urodzinowy już rok wcześniej. To jak do tej pory najlepszy prezent jaki sobie zrobiłam.

Uwielbiam pokonywać swoje słabości właśnie tak, w górach. Dzięki profesjonalnej i trzeba przyznać cierpliwej pomocy Grzegorza Bargiela, przewodnika wysokogórskiego, zdobyłam szczyt. Wspaniałe, wymagające wejście ze Śląskiego Domu przez Dolinę Wielicką. Próba Wielicka to pierwsza trudność i właściwie do zejścia pod Batyżowiecki Staw łatwo nie będzie. Po pokonaniu Przełączki nad Kotłem po stronie Doliny Batyżowieckiej to w górę to w dół aż na szczyt z charakterystycznym krzyżem. 4 godziny wysiłku i wspaniała radość na górze. W dół wcale nie jest łatwiej. Batyżowiecka Próba mocno daje w kość. Odpocząć można dopiero przy Stawie.

Autor zdjęć w galerii: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...