Okładka

W Szkocji byłem już kilkakrotnie, ale jak to w Szkocji bywa pogoda nigdy nie była dla mnie i mojego aparatu zbyt łaskawa. Przyszedł czas na planowanie wyjazdu na święta wielkanocne 2016 i wybór padł ponownie na Szkocję i jej piękne Highlandy i Isle of Skye.

Zakwaterowanie pośrodku miedzy Highlandami i Isle of Skye w Fort Augustus nad brzegiem Loch Ness, tym razem pogoda była bardziej łaskawa i z 9 dni pobytu tylko 1 dzień padało bezustannie, a reszta dni pogoda w szkocką kratkę ;-). Z przewagą przejaśnień 2 udane wschody wynagrodziły wszystko, choć mogło być lepiej ponieważ w ostatniej chwili jak to w górach bywa chmury pokrzyżowały plany foto związane z zachodami słońca. Szkocja ze swoimi nieziemskimi krajobrazami jest godna polecenia każdemu miłośnikowi pięknych pejzaży, grot, jezior i ciszy i spokoju

Serdecznie polecam, Marek Weres

Autor zdjęć w galerii: 
Buachaille Etive Mor
Corpah
Dornie
Elgol
Fairy Pools
Fairy Pools
Glenfinnan
Loch Slapin
Loch Duich
Loch Etive
Old Man Of Storr
Isle Of Sky
The Quiraing
The Quiraing
The Quiraing
The Quiraing
Glenfinnan
Glencoe
Glencoe
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...