Autor: 

Postanowiłem zebrać wszystkie moje fotografie z górskich wędrówek po Pieninach. Niespełna jeszcze kilka lat temu a dokładnie do 2011 roku, każde wakacje spędzałem w Beskidzie Wyspowym więc w Pieninach byłem częstym gościem. Przeważnie kończyły albo zaczynały się tam moje kilkunastodniowe wędrówki bo Gorcach, Beskidzie Sądeckim czy Spiszu, a raz nawet zdarzyło mi się kończyć w Szczawnicy trasę z samych Bieszczad!

Niestety w chwili obecnej nie mam czasu przemierzać tak długich tras. Co nie oznacza że nie bywam w górach..., bo w nich jestem cały czas. Teraz z sentymentem wspominam ten miniony czas. Kiedy spędzałem całe tygodnie pod namiotem wędrując Karpackimi szlakami. Nie zapomnę wieczorów w Bazie Namiotowej Pod Wysoką, która jest najbardziej klimatycznym miejscem na nocleg w całych Pieninach. Muszę przyznać że właśnie w Pieninach i Beskidzie Wyspowym zaczęła się moja przygoda z fotografią górską i krajobrazową która nigdy się nie skończy, tak jak miłość do gór. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.

Więcej na: Zdjęcia Pienin

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...