Okładka

Polska blogerka i podróżniczka Martyna Skura, prowadząca bloga Life in 20 kg, jest w czołówce prestiżowego konkursu organizowanego przez firmę Oceanwide Expeditions, w którym główną nagrodą jest miesięczny rejs na Antarktydę. 

Martyna Skura jest podróżniczką z krwi i kości, mieszkała i pracowała w Gruzji, Chinach i Tajlandii. Odwiedziła ponad 35 krajów, zjechała samochodem Afrykę Zachodnią, nurkowała z płaszczkami w Oceanie Indyjskim, przez wiele lat była wolontariuszką w Polsce i za granicą. Wyprawa na biegun południowy to zawsze było jej marzenie, lecz zdawało się nieosiągalne. Teraz ma szansę je spełnić! 

Nagroda warta jest 25 tysięcy dolarów i zawiera m.in. lot helikopterem nad morzem Rossa. W konkursie bierze udział ponad 700 osób z całego świata, a Martyna jest obecnie na 5 miejscu.

Głosować można do końca lutego klikając w link https://oceanwide-expeditions.com/contest/show/73742

Lokacja: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...