Smolný vrch (404 m n.p.m.) - wzgórze położone w Czechach, na Śląsku, w kraju ołomunieckim, w północnej części powiatu Jeseník, na Przedgórzu Paczkowskim (cz. Žulovská pahorkatina). Leży w odległości 4,5 km od Widnawy, a 4 km od Žulovéj.

Źródło: Wikipedia, licencja CC BY-SA 3.0.

Położenie

Lokacja nadrzędna: Przedgórze Paczkowskie

Mapy zawierające to miejsce

Sudety
Okładka Opis

Góry Złote – Góry Rychlebskie

1:40000, Galileos, 2015

Mapa obejmuje swym zasięgiem obszar od Paczkowa do Jeseníka (na osi płn. - płd.) oraz od Oldrzychowic Kłodzkich do Jarnołtowa (na osi wsch.-zach.) z zaznaczonymi ciągami komunikacyjnymi, szlakami turystycznymi, pieszymi i rowerowymi z wyznaczonymi odległościami i czasami przejść.

Okładka mapy

Sudety wschodnie - część wschodnia

1:60000, Galileos, 2018

Wschodnia część mapy zawiera Jeseniki, Góry Opawskie/Zlaté Hory, Płaskowyż Głubczycki oraz tereny na wschód od Červenohorského sedla.

Okładka mapy

Sudety wschodnie - część zachodnia

1:60000, Galileos, 2018

Zachodnia część mapy zawiera Kotlinę Kłodzką wraz z Masywem Śnieżnika, Przedgórze Paczkowskie, Góry Bialskie i Rychlebskie oraz Jeseniki.

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Bo małe jest piękne! Z takim hasłem chcielibyśmy zaprezentować nasz pierwszy artykuł na portalu Góry i Ludzie. Zapraszamy do lektury kilku propozycji wycieczek mniejsze wzniesienia.

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Smolný vrch. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Lokacja

17° 8' 52" E
50° 20' 6" N
Wczytuję...