Schronisko pod Durbaszką (właściwie MDK Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy im. Władysława Pilińskiego „Pucka”) – górskie schronisko turystyczne położone w Małych Pieninach, na północnym stoku Durbaszki, na wysokości 850 m n.p.m.

Źródło: Wikipedia, licencja CC BY-SA 3.0.

Położenie

Lokacja nadrzędna: Małe Pieniny

Mapy zawierające to miejsce

Karpaty
Okładka Opis
Okładka mapy

Beskid Sądecki

1:50000, Compass, 2016

Mapa cieniowana obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera ona także obszar Małych Pienin, Pieninek oraz część Pienin Właściwych. Na mapie znajduje się również fragment Beskidu Niskiego: Gór Grybowskich.

Pieniny

1:25000, Galileos, 2014

Aktualizowana w terenie mapa Pienin w bardzo dokładnej skali. Oprócz Pienin obejmuje Jezioro Czorsztyńskie oraz północną część Beskidu Sądeckiego i Gorców. Zawiera aktualne szlaki piesze i rowerowe, warstwice zobrazowane są co 10 metrów.

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

W drugi weekend października polatałem trochę dronem nad Pieninami i Beskidem Sądeckim. Matka Natura się postarała, oj bardzo.

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Schronisko pod Durbaszką. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Lokacja

20° 32' 11" E
49° 23' 27" N
Wczytuję...