[KSIĄŻKA]
Okładka
Rok wydania: 
2012
Wydanie: 
7
Wielokrotnie wznawiany bestseller. Opowieść o historii powstania i działalności pogotowia górskiego w polskich Tatrach, kronika najciekawszych oraz najtrudniejszych akcji ratunkowych przeprowadzanych począwszy od powstania TOPR w 1909 r.
Średnia ocena: 3.8 (głosów: 4)
Opis książki: 

Wielokrotnie wznawiany bestseller. Opowieść o historii powstania i działalności pogotowia górskiego w polskich Tatrach, kronika najciekawszych oraz najtrudniejszych akcji ratunkowych przeprowadzanych począwszy od powstania TOPR w 1909 roku refleksje dotyczące gór i ludzi.

Książka jest pasjonującą lekturą, ale też przestrogą. Uczy pokory wobec żywiołu, jakim są góry, i głębokiego szacunku dla ratowników górskich

Każdy, kto wybiera się zdobywać szczyty, powinien przeczytać najnowsze wydanie "Wołania w górach" Michała Jagiełły, byłego szefa tatrzańskich ratowników. Drastyczne opisy wypadków przypominają, że góry są piękne, ale i śmiertelnie niebezpieczne.

Bartłomiej Kuraś, Gazeta Wyborcza Kraków

Komentarze i recenzje

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...