Okładka

Wyspani, na szlak wychodzimy dopiero ok 11:00. Zalecenia są żeby unikać skupisk ludzkich, więc szczyt mało popularny i zamiast szlakiem idziemy kawałek ścieżką dydaktyczną i po chwili odbijamy w las, a resztę drogi pokonujemy na czuja. Tak wyszło :)

Trochę się plątaliśmy i omijaliśmy co większe wiatrołomy, pokonywaliśmy potoki skacząc po kamieniach, po prostu szliśmy tak żeby nie było nudno. Żeby było śmieszniej zapomniałem butów górskich i zasuwałem w zwykłych adidasach które dosyć szybko przemokły:) Na szlak wchodzimy tuż przed polaną szczytową, widoki bardzo fajne, ludzi niewiele, świeże powietrze, można się delektować górami. Ze szczytu całkiem niezła panorama na Tatry, na niebie ani jednej chmurki – taka pogoda w górach trafia się raz na 10 lat. Powrót wzdłuż potoku Kamienica i szybki powrót do domu żeby zdążyć jeszcze oglądnąć bajkę.

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...