Okładka

Dzisiaj dla ochłody zabiorę was na zimowy wypad na Śnieżkę. Na wyjazd ten zdecydowałem się ostatniego dnia lutego tego roku siedząc w pracy.

Od rana obserwowałem prognozę pogody w różnych aplikacjach na telefonie. Koło trzynastej zapadła decyzja, że wyjdę trochę wcześniej z pracy i spakuję się na wyjazd oraz prześpię ze dwie godziny. O 20:30 byłem już w drodze na Mala Upa. Dojechałem na miejsce o 2:40 i od razu wyruszyłem na szczyt.

Temperatura na dole, jaką pokazywał termometr w samochodzie to -18 C. Po wyjściu nie było jednak wcale tak zimno. Na górze temperatura miała osiągnąć -25 C (odczuwalna -40 C). Drogę oświetlał mi księżyc który był prawie w pełni. Na górze było mroźno i zapowiadało się całkiem ładnie. W drodze powrotnej dopiero naprawdę odczułem, że jest mi zimno. Do domu wyruszyłem zaraz po śniadaniu które zjadłem już na dole.

Więcej zdjęć oraz pełną relację można przeczytać u mnie na stronie www.piotrroslon.pl

Autor zdjęć w galerii: 
Księżyc w drodze na Śnieżkę
Schronisko Jelenka
Księżyc nad Śnieżką
Stacja
Pczta Czeska
Stacja na Śnieżce
Karpacz
Przed świtem
Początek wschodu
Śnieg o wschodzie nie zawsze jest biały
Stacja w pierwszych promieniach słońca
Silny wiatr w drodze powrotnej
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...