Okładka

Za każdym razem będąc w Sudetach staramy się odkrywać nowe i ciekawe miejsca. Tym razem postanowiliśmy zatrzymać się w Szklarskiej Porębie, chcąc poznać atrakcje, które oferuje ta okolica. Postanowiliśmy wybrać się na wschód słońca na pobliski szczyt Wysoki Kamień w Górach Izerskich.

Ze szczytu Wysoki Kamień rozpościera się cudowny widok na Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie oraz Rudawy Janowickie.  My mieliśmy dużo szczęścia i mogliśmy podziwiać panoramę gór o wschodzie słońca podczas złotej godziny. Miejsce to wywarło na nas bardzo duże wrażenie. Zauroczyły nas przepiękne krajobrazy i zimowa bajeczna sceneria. Góry zimową porą mają w sobie coś niesamowitego! Zapewne podczas naszych kolejnych wizyt w okolice Szklarskiej Poręby wybierzemy się ponownie na Wysoki Kamień na wycieczkę pieszą lub rowerową, by podziwiać te niepowtarzalne górskie panoramy. Mam nadzieję, że nasza fotograficzna relacja zachęci Was do wycieczki na Wysoki Kamień. Koniecznie podzielcie się z nami Waszymi przeżyciami. 

Pełna relacja na naszym blogu:  http://www.ucztadlazmyslow.pl/wschod-slonca-gorach-izerskich/

Autor zdjęć w galerii: 
Panorama Karkonoszy przed wschodem słońca. Widok z Wysokiego Kamienia.
Schronisko Wysoki Kamień
Schronisko Wysoki Kamień
Kotlina Jeleniogórska
Kotlina Jelenigórska
Śnieżka o wschodzie słońca
Góry Izerskie
Góry Izerskie
Wschód słońca. Wysoki Kamień.
Szlak pieszy na Wysoki Kamień.
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...