[KSIĄŻKA]
Okładka
Rok wydania: 
2015
Wydanie: 
1
Książka będąca owocem dłuższych i krótszych pobytów autora w krajach europejskich, na Bliskim Wschodzie i w Rosji. Starczewski – jako wnikliwy obserwator – starał się zrozumieć odmienności życia i obyczaju, obfotografować i opisać, co fascynowało, zaskakiwało czy szokowało...
Brak głosów
Opis książki: 

Zatrute ziarno jest owocem dłuższych i krótszych pobytów autora w krajach europejskich, na Bliskim Wschodzie i w Rosji.

Wszędzie, gdzie się pojawiał, dostrzegał i starał się zrozumieć odmienności życia i obyczaju, obfotografować i opisać, co fascynowało, zaskakiwało czy szokowało, poznawać ludzi i zawrzeć przyjaźnie, często trudne, ale pomagające przybliżyć świat w jego bogactwie.

Jerzy Andrzej Starczewski, człowiek ciekawy świata i ludzi, wnikliwy obserwator, architekt z wykształcenia, nauczyciel akademicki z powołania, po świecie od zawsze jeździł z notesem i aparatem fotograficznym. Ta pasja zaowocowała dwiema niezwykłymi książkami.

Komentarze i recenzje

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...