[KSIĄŻKA]
Okładka
Rok wydania: 
2016
Pewnego jesiennego wieczoru Władysław Labuda postanowił rzucić wszystko, co posiadał: dziewczynę, firmę, samochód... W jego dzienniku z wyprawy dookoła świata znajdziecie kilkadziesiąt sposobów na podróżowanie bez użycia pieniędzy. Nauczycie się załatwiać darmowy nocleg, transport, wyżywienie, atrakcje, co więcej - dowiecie się, jak zarabiać podczas drogi.
Średnia ocena: 1.8 (głosów: 5)
Opis książki: 

Pewnego jesiennego wieczoru Władysław Labuda postanawia rzucić wszystko, co posiadał: dziewczynę, firmę, samochód oraz całe dotychczasowe ustabilizowane życie. Decyduje się podążać za głosem serca i wyruszyć w podróż dookoła Świata, spełniając swoje największe marzenie.

Rok później wyjeżdża z Polski, aby okrążyć glob w poszukiwaniu prawdziwej wolności i alternatywnych ścieżek życia, postanawia również, że nie wyda centa na noclegi. Aby przetrwać poszczególne etapy podróży, Labuda podejmuje się niecodziennych zajęć w wielu egzotycznych zakątkach globu przez 974 dni. Przez całą wyprawę przejmuje nawyki żywieniowe gospodarzy, za co oficjalnie przeprasza swój żołądek. Podczas tej podróży odwiedza Anglię, Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nicaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję.

Przejechał 5 kontynentów i ponad 62 tys. kilometrów. Nie wydając przy tym ani grosza na noclegi – udowadniając, że pieniądze nie są przeszkodą przed podjęciem podróży. Poza kilkudziesięcioma sposobami jak podróżować bez użycia pieniędzy, Czytelnik znajdzie rozwiązania jak znaleźć darmowy nocleg, transport, wyżywienie, atrakcje i w końcu jak zarabiać podczas drogi. Książka ta, to również dziennik podróżnika z wyprawy, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat napotkanych ludzi i wydarzeń. Opowiada o przeciwnościach losu i walce o własne marzenia.

Po przeczytaniu tej książki Czytelnik wykreśli ze swojego słownika słowa „nie można”, czy „niewykonalne”. Poczuje żądze spełnienia marzeń i poznania świata.

Komentarze i recenzje

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Wczytuję...