[KSIĄŻKA]
Okładka
Rok wydania: 
2016
Autorzy tej książki to zwykli ludzie. Pewnego dnia wstali zza biurek, wyłączyli komputery, spakowali plecaki, zamknęli za sobą drzwi, porzucili wygodne, spokojne, przewidywalne życie i wyruszyli w podróż dookoła świata. Przejechali 160 000 kilometrów mijając przy tym 24 państwa...
Średnia ocena: 5 (głosów: 1)
Opis książki: 

Byle dalej - od nudy, rutyny, codzienności

  • 160 000 kilometrów
  • 24 państwa
  • 17 par zdartych klapek
  • 2 zaćmienia słońca
  • 2 złamane nogi…

Autorzy tej książki to zwykli ludzie. Pewnego dnia wstali zza biurek, wyłączyli komputery, spakowali plecaki, zamknęli za sobą drzwi, porzucili wygodne, spokojne, przewidywalne życie i wyruszyli w podróż dookoła świata.

Przejechali Azję, wyspy Pacyfiku, Australię, Nową Zelandię i Amerykę Południową. Przemieszczali się pieszo, rowerami, skuterami, a nawet samochodem, aż wreszcie doszli do wniosku, że najlepiej okrążać świat...

Gdy jeszcze byliśmy w drodze, Świat Książki (wówczas Weltbild) zaproponował nam wydanie książki o naszej podróży. Po powrocie do Polski zabraliśmy się do pracy. Trwało to kilka miesięcy. Tak powstała "Byle dalej. W 888 dni dookoła świata", pamiątka, o jakiej nigdy nie marzyliśmy.

— Marta Owczarek, Bartek Skowroński

Komentarze i recenzje

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...