Konkurs zakończony!

10 stycznia o godzinie 15:00 minął czas przyjmowania zgłoszeń. Otrzymaliśmy grubo ponad 1000 odpowiedzi. Oto laureaci:

  • I nagroda – Magdalena Cudziło
  • II nagroda – Elżbieta Bomba
  • Wyróżnienie – Sabina Nizio, Rafał Herman, Danuta Pytlarz, Magdalena Więcek, Marianna Ryczkowska, Michał Brukwicki, Krzysztof Jurkiewicz, Marta Ciosek, Katarzyna Skowron
  • Wyróżnienie dla miłośników gorącej czekolady – Dominika Donner, Magdalena Stencel, Aleksandra Klimaczak, Mariusz Trzciński, Grzelak Wojciech, Katarzyna Adamczyk, Iwona Mazurek, Katarzyna Jesionowska, Marta Milewska

Do wszystkich zwycięzców rozesłaliśmy e-maile z potwierdzeniem. W razie problemów z odbiorem maila prosimy o wiadomość na adres [email protected].

PS. Aby śledzić przyszłe informacje o konkursach, rozważ zapisanie się na nasz newsletter.

Opis konkursu

Góry Stołowe to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Pomimo małych wysokości potrafią zaczarować widokami i krajobrazami nieosiągalnymi dla znacznie potężniejszych pasm górskich. Chcesz zobaczyć je na własne oczy? Weź udział w naszym konkursie. Do wygrania noclegi w jednym z najpiękniej położonych polskich schronisk.

Wystarczy, że odpowiesz w formularzu u dołu strony na proste pytanie. Warto chwilę pogłówkować, na zwycięzcę czeka bowiem voucher na dwie noce z wyżywieniem dla dwóch osób w schronisku "Na Szczelińcu". Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany(a), spójrz tylko na zdjęcia, które prezentujemy poniżej. Potrafią skraść serce :-).

Przejdź do formularza konkursowego

Trochę o schronisku i Górach Stołowych...

Czym Góry Stołowe zasłużyły sobie na nasze uwielbienie? Moglibyśmy długo wymieniać. Lubimy gubić się w ich skalnych labiryntach, wędrować po gościnnych szlakach... Kochamy też klimat schronisk – Szczelińca i Pasterki, w których to spędziliśmy niejeden weekend.

Taras widokowy przed schroniskiem

Apogeum sezonu przypada tu na lato, ale... warto docenić Góry Stołowe także w innych porach roku. Jesienią, gdy złote liście zamieniają korony drzew w wielobarwne dywany. Zimą, gdy po wdrapaniu się na ośnieżony Szczeliniec ogrzewamy ręce gorącą czekoladą. I na wiosnę, kiedy przyroda powraca z pompą do życia.

A to właśnie tutaj przyjdzie spać zwycięzcy konkursu:

Schronisko "Na Szczelińcu". Jak widać całoroczne :-).

Formularz konkursowy

A oto i obiecany konkurs! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co najbardziej urzekło Cię w schronisku "Na Szczelińcu"? Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia. Zwycięzca otrzyma od schroniska dwa noclegi dla dwóch osób z wyżywieniem.

Dodatkowo po wysłaniu odpowiedzi wygenerowany zostanie specjalny link. Podziel się nim ze swoimi znajomymi! Na Facebooku, blogu, mailu... Osoba, z której polecenia przyjdzie najwięcej zgłoszeń na konkurs, otrzyma nagrodę dodatkową (w postaci dwóch noclegów dla dwóch osób bez wyżywienia). Oprócz tego rozdamy 10 wyróżnień. Szczegóły znajdziesz w regulaminie :-).

Formularz zamknięty, czas minął!

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...