Okładka

Uwaga: Konkurs się już zakończył!

Wyniki konkursu

Napłynęło do nas prawie 500 odpowiedzi, jesteście niesamowici :-). Komisja złożona z redakcji portalu i właścicieli Daczy po długich obradach stwierdza, że nagrody otrzymują:

  • I nagroda - Marcin Raczek
  • II nagroda - Angelika Piekielna
  • Dodatkowo Gospodarze przyznali 15 wyróżnień

Wszyscy laureaci otrzymają mail z wynikami konkursu :-)

Opis konkursu

Tatry to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, także w sezonie jesiennym i zimowym. Zakopane zaś jest niekwestionowaną stolicą polskich Tatr. Zapewne wielu z Was marzy o urlopie pod górami. Dlatego też mamy dla Was górski konkurs!

Wystarczy, że wykażecie się odrobiną kreatywności i odpowiecie w formularzu u dołu strony na proste pytanie. Stawka jest wysoka, zwycięzca otrzyma bowiem voucher na nocleg w malowniczej Daczy Turysty i Biegacza. Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć, planujemy zaostrzyć niebezpiecznie Wasz apetyt na góry :-).

Przejdź do formularza konkursowego

Tatry...

Czy musimy je komukolwiek przedstawiać? To klasa sama w sobie. Od zawsze inspirują i tkwią w sercu Polaków. Tak właśnie wyglądają. Monumentalne, niewzruszone, sięgające ponad chmury...

Dacza Turysty i Biegacza...

Dacza jest obiektem młodym, znajduje się na wysokości ok. 850 m n.p.m. na zboczu Olczańskiego Wierchu (mapa), z dala od smogu i hałasu zatłoczonego centrum. Co ją wyróżnia? Gospodarze Daczy, Rafał i Basia Klecha, postawili wszystko na jedną kartę i ruszyli w piękną podróż za marzeniami. Przeprowadzili się do Zakopanego i stworzyli miejsce dla gości, którzy lubią aktywny wypoczynek. Którzy zamiast jeździć bryczką nad Morskie Oko wędrują po szlakach lub biegają w górskim terenie.

Domyślacie się już pewnie, że nie jest pierwszy lepszy pensjonat. Nie znajdziecie tu żadnych zakopiańskich standardów. Zamiast futer, ciupag i poroży na ścianach zastaniecie tu drabinki w małej sali gimnastycznej i urocze poddasze z planszówkami. Z pewnością naładujecie tu swoje akumulatory na długi czas.

Więcej na temat Daczy dowiecie się z z jej strony internetowej oraz profilu na Facebooku. Polecamy Wam również wywiad z właścicielami na portalu Kingrunner.

Widok z górki ok. 300m od Daczy :-)

Formularz konkursowy

A oto i obiecany konkurs! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chciał(a)bym wygrać nocleg w Daczy Turysty i Biegacza? Najlepszą odpowiedź nagrodzimy voucherem na weekend dla dwojga :-). Na zgłoszenia czekamy do końca października.

Dodatkowo po wysłaniu odpowiedzi wygenerowany zostanie specjalny link. Podzielcie się nim ze swoimi znajomymi! Na Facebooku, blogu, mailu... Osoba, z której polecenia przyjdzie najwięcej zgłoszeń na konkurs, otrzyma nagrodę dodatkową (w postaci voucheru na weekend dla jednej osoby ze specjalnym upominkiem). Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Termin konkursu minął, formularz jest już niedostępny

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...