Lato, kochani, lato! Najlepszy moment, by oprócz spoglądania przez okno zająć się oglądaniem świata nieco bardziej aktywnie. Dlatego zapraszam Was do wspólnego przemierzania tego lata na piechotę w rywalizacji Endomondo PIECHOTĄ PRZEZ LATO!

DLA KOGO?

Dla Ciebie górski wędrowcze! Dołącz do wspólnego maszerowania PIECHOTĄ PRZEZ LATO! Po co? Dla większej motywacji do ruszenia tyłka, dla zbiorowej frajdy, ale przede wszystkim dla zdrowia!

piechotą przez Bieszczady

JAK?

Jeśli korzystasz już z aplikacji Endomondo, wystarczy, że znajdziesz rywalizację PIECHOTĄ PRZEZ LATO ze spojrzprzezokno.blog.pl i do niej dołączysz. Jeśli jeszcze nie korzystasz z Endomondo, ściągnij aplikację na swojego smartfona, załóż konto, a następnie dołącz do rywalizacji.

KIEDY?

Wydarzenie trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2016.

piechotą przez Spiskie bezdroża

A WŁAŚCIWIE DLACZEGO?

Po 9 miesiącach znacznego oszczędzania sił, po przybraniu nadmiarowych ciążowych kilogramów chcę wrócić do formy i popracować nad kondycją. Z moim urodzonym pod koniec maja małym wielkim szczęściem pewnie nie będzie łatwo, ale trzeba spróbować. Planuję wędrować po mniej lub bardziej górskich szlakach (jak bardzo górskich wyjdzie w praniu). Postawiłam sobie za cel przejść tego lata 300 km. Dla niektórych z Was nie zabrzmi to ambitnie, dla innych może wydać się sporym wyzwaniem. Dla mnie jest w sam raz :)

te stopy też będą kiedyś przemierzać górskie szlaki :)

A dlaczego Ty chcesz ruszyć w drogę i jaki jest Twój prywatny cel na to lato? Piszcie w komentarzach.

NAGRODY

Nagrodą dla zwycięzców niech będzie publiczne ogłoszenie wyników na blogu spojrzprzezokno.blog.pl i wieeeeelkie brawa :) A dla wszystkich uczestników ogromna satysfakcja!

CO DALEJ?

Teraz wystarczy tylko dołączyć do rywalizacji i w góry – PIECHOTĄ PRZEZ LATO!

 

w stronę Babiej...
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...