Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Jesień, choć bywa kapryśna, potrafi pokazać także to lepsze oblicze. Zapraszam na wędrówkę po jesiennych Pieninach Właściwych.

Wschód słońca widziany ze szczytu Wielkiej Raczy w Beskidzie Żywieckim. Doliny zostały ukryte, a ja byłam w niebie na ziemi.

Cykl artykułów z rekomendowanych, fotogenicznych miejsc w Beskidzie Sądeckim. Dodatkowym walorem jest dokładny opis techniczny wykonanych fotografii

Jednodniowy wypad na Pilsko w Beskidzie Żywieckim

Nie znaleźliśmy jeszcze miejsca, gdzie zachody słońca wyglądają lepiej. Górskie szczyty i przestrzeń wypełniona taflą jeziora. Na Fronalpstock dostaniecie miejsca w pierwszym rzędzie i jeśli tylko kapryśna aktorka, jaką jest pogoda, okaże widzom choć trochę swoich talentów, możecie być pewni, iż spektakl stanie się niezapomnianym wrażeniem.

Pierwsza porcja zdjęć z wyprawy fotograficznej w Tatry. Testowanie Sony A7III z obiektywem Zeiss 16-35 f4

Moja pierwsza zima w Alpach. Jako cel obrałem Północne Alpy Wapienne, gdzie na wysokość 1992 metrów n.p.m wznosi się piękna sylwetka Bosrucka. Jego południowa ściana opada gwałtownie w kierunku doliny sprawiając wrażenie niedostępnego. Jeśli warunki pozwolą, mam zamiar wdrapać się na szczyt.

Zimowy Masyw Śnieżnika. Widoki z samego szczytu jak i tych wchodzących w skład Masywu.

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem fotografia krajobrazowa.

Wczytuję...