Okładka

Przewoźnik LEO EXPRESS posiada w swojej ofercie połączenia w Słowackie Tatry. Jeżeli planujesz wycieczkę w góry bądź na Słowację koniecznie sprawdź oferowane kierunki podróży.

Gdzie można się dostać?

Na Słowację minibusy LEO Express jeżdżą bardzo często, dla przykładu połączenie Kraków - Kraków Airport - Poprad - Košice kursuje 3 razy dziennie. Możemy dostać się do Popradu (również Aquaparku), który jest węzłem komunikacyjnym wschodniej Słowacji. Tutaj również krzyżują się wszystkie drogi prowadzące do Tatr Wysokich. Tatrzańska Łomnica i Stary Smokowiec to kolejne miejsca u podnóża Tatr Wysokich w ramach tego połączania. Na Trasie Znajduje się również Jasná - Demänovská dolina - najchętniej odwiedzane miejsce przez turystów w Tatrach Niskich oraz Ski Centrum w Jurgowie. Bukowina Tatrzańska (Dolna) i Białka Tatrzańska to kolejne miejscowości letniskowe na trasie, posiadające linowe, wyciągi narciarskie, jak również baseny termalne.

Tatry

Oprócz komfortowych minibusów znajdziemy również połączenia autokarowe - na trasie Warszawa - Kraków - Stara Lubovna - Keżmarok - Poprad - Prešov - Košice - Miskolc - Budapeszt.

Szczegóły trasy znajdziemy pod adresem www.leoexpress.pl

Źródło: 
www.leoexpress.pl

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...