Okładka

Już niedługo ma wystartować portal internetowy o nazwie ZaklepSchronisko.pl! Jest to serwis, który ma dać możliwość rezerwacji noclegów online w schroniskach górskich.

Oczywiście zasada działania jest podobna jak w wielu tego typu serwisach, które umożliwiają rezerwację miejsc w hotelach i pensjonatach. Jednak ta strona posiada cechy typowe dla schronisk, które wyróżniają ją pośród tego typu portali. Jak na przykład możliwość uwzględnienia odpowiednich zniżek lub doliczenia pościeli przy składaniu rezerwacji.

Na stronie będziecie mogli sprawdzić dostępność miejsc w danym terminie, ceny noclegów, a także informacje o wyposażeniu które dane schronisko ma w swojej ofercie. Dokładny termin rozpoczęcia projektu nie jest jeszcze znany, ale jeżeli nie chcecie go przegapić, to koniecznie zapiszcie się do listy mailingowej na stronie serwisu.

Zapisz się do listy mailingowej

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak wygląda procedura rezerwacji to zajrzycie na stronę: ZaklepSchronisko.pl, więcej informacji znajdziecie również na Facebooku.

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...