Wersja online doskonale nadaje się do planowania tras, jednakże nie zalecamy korzystania z niej w terenie! Bądź rozsądny, wybierając się w góry weź ze sobą mapę dostępną w każdych warunkach, także bez zasięgu i naładowanej baterii. Zakupisz ją tutaj, w sklepie wydawnictwa.

Informacje o mapie

Okładka
Tytuł: 
Cieszyn i okolice
Producent: 
Rok wydania: 
2015
Wydanie: 
2
Skala: 
1:25000
Dostępne wersje: 
papierowa
elektroniczna
TrekBuddy
Garmin
TwoNav/Locus Pro
Kamap/Seemap

Mapa w skali 1:25 000 – jak mapa sztabowa obejmująca obszar: Cieszyn, Skoczów, Trinec, Ustroń. Znajduje się tu też opis ilustrowany fotografiami ciekawych miejsc z obszaru mapy – są one wyróżnione na żółto. Są tu wszystkie szlaki z podaniem ich długości i czasami przejść. Współrzędne GPS opisane co 1 stopień umożliwiają zastosowanie jej w urządzeniach typu komórka, GPS. Mapa jest zaktualizowana w terenie, a zredagowana przez Grzegorza Zwolińskiego

W wersji drukowanej na awersie znajduje się plan całego Cieszyna (polska i czeska część) w skali 1:9300, zaś powiększone centrum jest w skali 1:4000. Są tu numery posesji, układ komunikacji miejskiej i inne potrzebne informacje. Jest tu też opis ilustrowany fotografiami ciekawych miejsc i obiektów.