[KSIĄŻKA]
Okładka
Rok wydania: 
2008
Wydanie: 
1
Tagi: 
Książka, która zabierze nas do 60 niezwykłych miejsc na świecie, słynących z mrocznych tajemnic oraz dziwnych zjawisk. Poznamy: postaci cieszące się złą sławą, zjawy i duchy nawiedzające stare zamczyska, magiczne miejsca stworzone przez naturę, góry, zamki, piramidy i świątynie kryjące ponure historie, zagadki pradawnych budowli i podziemne światy.
Średnia ocena: 4 (głosów: 2)
Opis książki: 

Lubimy dotykać rzeczy nieznanych, niepojętych, a niekiedy strasznych, przeżywać przygody podczas wakacyjnych wojaży. Podróże z dreszczykiem to książka, która zabierze nas do 60 niezwykłych miejsc na świecie, słynących z mrocznych tajemnic oraz dziwnych zjawisk.

Poznamy: postaci cieszące się złą sławą, zjawy i duchy nawiedzające stare zamczyska, magiczne miejsca stworzone przez naturę, góry, zamki, piramidy i świątynie kryjące ponure historie, zagadki pradawnych budowli, podziemne światy.

Tym, którzy zechcą wybrać się w niezapomnianą podróż, książka dostarczy praktyczne informacje o:

  • sposobach dotarcia do celu,
  • godzinach zwiedzania obiektów,
  • cenach wstępu,
  • środkach ostrożności w czasie wypraw w niebezpieczne rejony.

Opisom towarzyszą fotografie tworzące barwny obraz wyjątkowych zakątków świata.

PRZEŻYJ NIEPOWTARZALNĄ PRZYGODĘ Z DRESZCZYKIEM!

Komentarze i recenzje

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...