Uwaga uwaga, ogłaszamy kolejny konkurs dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu! Autorzy pięciu najciekawszych galerii o temacie "12 mgnień minionego roku" zamieszczonych od 26. stycznia do 5. lutego otrzymają wyjątkowe górskie kalendarze, ufundowane przez sklepwgorach.pl.

Zwycięzcy

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zarejestrować się w portalu Góry i ludzie, a następnie dodać galerię o temacie "12 mgnień minionego roku", zgodną z naszym regulaminem oraz wytycznymi na stronach pomocy. W najprostszym przypadku może to być np. 12 zdjęć przedstawiających góry AD 2015, ale nie chcemy narzucać Ci sztywnej formy, możesz puścić wodze wyobraźni!

Tytuł galerii może być dobrany dowolnie, nie powinien jednak brzmieć dokładnie "12 mgnień minionego roku"!

Nie jest wymagane zgłoszenie do konkursu ani podawanie danych osobowych. Formalności dotyczące danych osobowych dopełniać będziemy wyłącznie w stosunku do wyłonionych laureatów.

Co Jury bierze pod uwagę?

  • Jakość zdjęć – muszą być co najmniej poprawne i cieszyć oko.
  • Pomysłowość – fotografie z duszą mają u nas absolutne pierwszeństwo. Nie zawsze liczą się kolory i nienaganny kadr, jeśli autor potrafi nadać swojemu dziełu niepowtarzalny charakter – ma u nas duże szanse na wygraną.
  • Potencjał w social media – dla redakcji portalu ważną wartością jest pozytywny efekt, który galerie wywierają na czytelnikach. Czasami nawet przeciętny zestaw zdjęć potrafi porwać za sobą dziesiątki tysięcy ludzi. Jury szczególnie doceni "instynkt" społecznościowy autora.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Oprócz wspaniałej ;-) nagrody pamiętaj, że w przypadku, gdy redakcja goryiludzie.pl wyróżni Twoją galerię i umieści ją na Facebooku – trafi ona do setek tysięcy ludzi. W opisie swojego profilu w portalu oraz w opisie galerii możesz zamieszczać linki do swojego blogu lub strony, zgodnie z wytycznymi na stronie pomocy. Z naszego doświadczenia wynika, że solidna galeria pociąga za sobą zupełnie za darmo promocję wartą minimum kilkaset złotych. Zresztą, zobacz sam, jaki sukces osiągnęły dotychczasowe posty konkursowe na naszym profilu.

Co jest do wygrania?

Autorzy 5 najlepszych galerii otrzymają starannie wykonany, górski kalendarz na rok 2016. Naprawdę warto!

Gdzie znajdę regulamin?