Okładka

Podobno nie ma złej pogody na wyjście w góry, jest tylko nieodpowiedni ubiór. Jest w tym sporo prawdy, bo góry mają urok nie tylko w słoneczny dzień, ale ich majestat można dostrzec również wędrując w deszczu brudząc buty, z kapturem na głowie i oglądając przetaczające się między szczytami mgły.

Senne i zaspane Beskidy, mgliste i deszczowe, pełne cienia i okryte pierzyną gęstych chmur pachnące geosminą są wyjątkowe. Odwiedzają ją wówczas tylko ci, których serce szczerze jest z nimi związane. Którzy kochają je wtedy, gdy kryją się za zasłoną mroku. Gdy są kapryśne i niewyspane. Wtedy cenię te góry bardziej. Czuję ich ducha.

I wybraliśmy się w Beskid Śląski na dłuższy spacer, żeby spotkać się z Małą i Wielką Czantorią i zobaczyć, jak bardzo niewyspane są tego dnia.

Więcej

Autor zdjęć w galerii: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...