Okładka

Niektóre miejsca jakoś szczególnie nas do siebie przyciągają. Nie ma w nich uczucia znużenia, nudy by przejść kolejny raz ten sam szlak, by do niego dotrzeć. Bo jednak za każdym razem patrzymy na niego inaczej. Jesteśmy tam z innymi ludźmi. Mamy inne warunki. My sami, jesteśmy bardziej dojrzali do przeżywania wędrówki. I podziwiania tego, co widzimy.

Popatrzmy czasem na ścieżki i miejsca, do których idziemy kolejny raz, inaczej. Poszerzmy horyzont, zwracajmy uwagę na inne rzeczy. Obróćmy się za siebie. Wyjdźmy nieco wcześniej by przywitało nas na szlaku słońce, albo później by zdążyć na zachód, albo w samo południe by zjeść obiad na szczycie. Idźmy w deszczu, z śniegu po kolana, w parzącym słońcu. Ale przede wszystkim patrzmy, zwracajmy uwagę na to, co nas tam tak naprawdę do tego miejsca przyciąga. Szukajmy coraz to nowszych, ciekawszych odpowiedzi poznając siebie w tym miejscu. Wciąż i wciąż. Na nowo.

Więcej:

Autor zdjęć w galerii: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...