Okładka

Beskid Żywiecki to urokliwe zakątki gór, dzikie lasy, niepoznane górskie ścieżki, nieokiełznane strumienie i potoki, a także niesamowite wschody słońca. Panorama z hali rozciąga się na Babią Górę, czyli Królową Beskidów, Pilsko, a nawet i fragment Tatr.

Wschód słońca na Rysiance był moim marzeniem od dawna. Przy okazji imprezy Get out& Log on, która co roku odbywa się na Hali Lipowskiej, i szczerze mogę polecić, bo warto wybrać się na ten event ze względu na jego górski klimat i ciekawe prelekcje, postanowiłam marzenie spełnić i moim głównym celem było ujrzenie budzącego się dnia w górach. Myślę, że nie potrzeba zbyt wielu słów. Niech nasze oczy podziwiają, a serce niech pęka z zachwytu.

Co warto zapamiętać? Spektakl grany codziennie rano. Wstęp darmowy. Brak kolejek i tłumów. Gra aktorska, jakiej nigdzie nie znajdziecie. Każdy występ jest inny i zachwyca bardziej niż cokolwiek innego.

Autor zdjęć w galerii: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...