Okładka

Powroty w góry to coś, na co czeka się za każdym razem z zapartym tchem. Skoro zostawia się gdzieś swoje serce to zawsze się wraca.

Szczyt wszystkim znany, najbardziej charakterystyczny i kultowy. Nadszedł dzień, by się na niego wdrapać i tak też postanowiłam. Trasa przez Dolinę Strążyska, Przełęcz w Grzybowcu, Wyżnią Przełęcz Kondracką i do celu. Chciałam wreszcie sprawdzić, czy ten rycerz gdzieś tam jest wśród skał. Dzień pełen gorąca, słońca, zmęczenia i widoków, które są niezastąpione. Lekko ośnieżone jeszcze szczyty, co dodawały górom jeszcze większej potęgi. Przejrzyste, czyste powietrze. Nawdychałam się tych gór po krańce nozdrzy, po ostatnie komórki mojego serca i umysłu, mojej wyobraźni. Odnalazłam śpiącego rycerza tej góry, który tkwi w jej wnętrzu, a widza go tylko ci, którzy wierzą, że jest tam naprawdę.

Autor zdjęć w galerii: 
Dolina Strążyska
Giewont z Przełęczy w Grzybowcu
Krzyż na Giewoncie
Tatry Wysokie, m.in. Tatry Bielskie, Świnica
Tatry Wysokie i Tatry Zachodnie, m.in. Świnica, Koprowy Wierch, Krywań
Tatry Zachodnie- Kopa Kondracka
Świnica na głównym planie
Widok z Wyżniej Przełęczy Kondrackiej
Tagi: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...