Okładka

Hala Rysianka w Beskidzie Żywieckim to jedno z najbardziej widokowych miejsc. Panorama prawie 360 stopni! Ze szczytu widoczny masyw Pilska, Królowej Beskidów - Babiej Góry, a także widok na Tatry i Małą Fatrę. Widok rozciąga się bardzo daleko, do najdalszych zakątków, gdzie nasze oko sięga. Polana krokusów, więc nie trzeba było jechać do Chochołowskiej.

Szlak czarny ze Złatnej Huty na Rysiankę, a później zielonym do Skałki Żabnicy. Ot cała trasa. Nadarzyła się jeszcze sposobność połażenia po śniegu, a raczej topienia się w nim po kolana. Słońce ogrzewało nasze twarze, które były przepełnione entuzjazmem. Optymizm kipiał na naszych buziach, a śmiech towarzyszył do samego końca. Czegóż można chcieć więcej? Góry, las, natura, słońce i błękit nieba. Nic mi więcej nie potrzeba. Tylko żyć i oddychać tym światem!

Jeśli chcesz,
wypuść spod powiek wiosnę
wypuść błękit radosny
w moje niebo.

— Cisza Jak Ta "W naszym niebie"

Autor zdjęć w galerii: 
Mała Fatra.
Pasmo Małej Fatry.
W tle schronisko PTTK na Hali Rysiance.
Od lewej: Babia Góra, Pilsko i Tatry.
Tatry.
Tagi: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...