Okładka

Wyprawa na Kozi Wierch była już trzecią wyprawą w Tatry. Mimo, że wiosna się kończyła to czuć było, że jeszcze wszystko budzi się do życia i rozpoczyna swój kilkumiesięczny rytuał. Słońce jednak grzało tak mocno, jak w samym środku lata o godzinie dwunastej w południe.

Kilkakrotnie przecierałam oczy, żeby do mnie dotarło, w jakim miejscu się znalazłam. Piękno każdego drzewa, każdego potoku, każdego listka, każdego kamienia, gałązki, skały, nieba było czymś nie do opisania. Czymś, o czym wielu z nas marzy i śni. A kolejnym istotnym faktem było to, że każdy kto wtedy wędrował, brał czynny udział w spektaklu tego poranka.

Stawy chłodziły zmęczone czoła, góry dawały kojący cień, a znów szlak na sam szczyt nauczył pokory i wytrwałości w dążeniu do celu. Tatry to nie Beskidy, które dają tak wiele cienia i ochłody. Całkiem inne są wędrówki po skałach, wśród skalnych ścieżek, między potężnymi głazami. Ich zdobywanie więcej wymaga, ale daje równie dobre rezultaty. Determinacja i czas to pojęcia, które odnalazłam rok temu w tych skalistych szczytach i tak z nimi przystałam do teraz.

Autor zdjęć w galerii: 
Wodospad Siklawa.
Dolina Pięciu Stawów Polskich.
Hruby Wierch i grań Hrubego.
"Piątka"- Tatry Wysokie.
Gerlach, Rysy i Wysoka.
Grań Hrubego i czubek Krywania.
Mięguszowiecki Szczyt Czarny i Wielki.
Świnica.
Staroleśna, Gerlach, Rysy i Wysoka.
Granaty
Tagi: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...