Okładka

Tego dnia czuło się, jakby jednocześnie było się nad morzem i w górach. Dwa światy w jednym. Razem połączone tworzące skomplikowany twór. Chyba nie ma piękniejszych widoków niż te, na które patrzy się z wysoka. Czułam się, jak gdybym siedziała na jednej z chmur i przemieszczała się tam, gdzie tylko zechcę.

Poranne wędrówki stawiają człowieka na nogi. Z zegarkiem w ręce spieszyliśmy się, by móc obejrzeć spektakl, który odbywa się codziennie, ale nie możemy codziennie na nim być, dlatego tak bardzo ciągnęło człowieka w górę. Być wyżej, iść dalej. Wspinać się ponad wszystko. I tak się osobiście czułam podczas tej magicznej podróży. Jak zaklęta w niepoznanym nigdy świecie, a każdy krok był nowym wyzwaniem.

Spektakl się udał i onieśmielił mnie swoją idealnością. Byliśmy, jak wędrowcy nad morzem mgieł. Jak mówią, że nie ma na tym świecie nic idealnego to złamię ten schemat i wykrzyczę, że nie jest to prawda. Takie widoki to codzienność tam na górze. Codziennie Skrzyczne patrzy na Babią Górę, Tatry, Pilsko i inne góry w Beskidach, a one patrzą na niego. Tak wygląda każdy poranek. Słońce wszystko budzi, a gdy idzie spać, zasypia z nim i cały świat. A gdy spojrzymy na to z innej strony, gdy my wolimy zostać na dole, we własnych domach, pod ciepłą kołdrą, omija nas idealny spektakl, który grany jest codziennie pod naszą nieobecność.

Autor zdjęć w galerii: 
Ze szlaku. W drodze na Skrzyczne.
Królowa Beskidów- Babia Góra.
Babia Góra.
Babia Góra.
Babia Góra.
Babia Góra, Tatry, Pilsko.
Babia Góra, Tatry, Pilsko, Hala Rysianka i Lipowska
Tatry, Pilsko.
Babia Góra, fragment Tatr.
Mała Fatra, Barania Góra.
Ostatki zimy.
Mała Fatra- m.in. Wielki Rozsutec, Wielki Chocz, Barania Góra.
Wędrowiec nad morzem mgieł. Widok na Babią, Tatry i Pilsko.
Tatry i zbocze Pilska.
Babia Góra, Tatry i Pilsko.
Pasmo Małej Fatry i Barania Góra.
Babia Góra i kawałek Beskid Żywieckiego.
Beskidy.
Babia Góra i Pilsko.
Szlak na Skrzyczne.
Barania Góra.
Na Magurce Radziechowskiej. Z lewej Babia.
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...