Jak sami wiecie – górskich blogów jest w Internecie całe mnóstwo. Wielu podróżników chętnie dzieli się relacjami z niebezpiecznych wojaży po wysokich szczytach. My jednak wolimy oglądać zalążki górskich fascynacji. Dlatego przedstawimy Wam dziś blog wyjątkowy, zatytułowany Niedzielni Turyści.

Są to perypetie dwójki początkujących górołazów, którzy rzucają wyzwanie swoim słabościom i dzielnie wyruszają na szlak. Przedstawiają oni wycieczki z własnej perspektywy chronicznych leniuchów o niewielkiej kondycji, ale dużej chęci do podróży i zdobywania kolejnych szczytów. Chcą, aby ich przygody były zachętą dla wszystkich amatorów, którzy martwią się, że nie dadzą rady. No i dla tych, którzy chcą się pośmiać z niezgrabnych czasem sytuacji.

Oto i Niedzielni Turyści

Dlaczego polecamy? Bo widzimy w "Niedzielnych" nutkę szaleństwa, no i przede wszystkim przypominamy sobie własne górskie debiuty. Jeśli poczuliście się choć trochę, zaciekawieni, kliknijcie poniżej:

Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...