Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Galeria zdjęć z początku kwietnia 2017, kiedy to piękny wysyp Krokusów został zatrzymany przez gradobicie a dwa dni później przez intensywne opady śniegu. Śnieg utrzymywał się jeszcze przez miesiąc.

Krokusowe łany na Polanie Chochołowskiej

Kiedy wielkimi krokami nachodzi wiosna i zaczynają kwitnąć krokusy, wszyscy szaleńczo udają się w Tatry, by podziwiać ich urok. Na przekór postanowiłam zweryfikować gorczański szlak krokusowy i porównać go z tym tatrzańskim.

Już wkrótce na nowo wybuchnie krokusowa gorączka. Przeczytajcie, czego możecie się spodziewać, wybierając się wiosną na Polanę Chochołowską.

Na poprawę humoru dla wszystkich tych, którzy czekają, aż wokół nas pojawi się więcej kolorów.

Co prawda sezon krokusowy już dawno za nami, ale zdjęcia są po to, żeby wracać wspomnieniami :-)

Raz w roku Polana Chochołowska staję się centrum Tatr – Mekką dla miłośników gór i przyrody. Początkiem wiosny pod koniec marca i w kwietniu, cała łąka pokrywa się fioletowymi dywanami szafranów spiskich. Zjawisko to jest wyjątkowe. Mały krokus zamienia wielką polanę w przestrzeń wyjątkową, niemal magiczną.

Trasa wycieczki: Siwa Polana - Polana Huciska - Wyżnia Brama Chochołowska - Polana Trzydniówka - Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem Szafran spiski.

Wczytuję...