Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Kilku dniowy wypad fotograficzny do Beskidu Śląskiego.

To był nieplanowany, szybki wypad w Tatry. Dlatego też zdecydowałem się na rejon Hali Gąsienicowej który znam już całkiem dobrze. Za dnia rozglądałem się w poszukiwaniu ciekawych kadrów by na prawdziwe polowanie wyruszyć dopiero po zapadnięciu zmroku.

Fotografia krajobrazowa rządzi się prawem decydującej chwili. Dlatego odpowiednie przygotowanie wyjazdu to już połowa sukcesu. To właśnie od planu zależy, czy będziemy w odpowiednim miejscu we właściwym czasie.

Tym razem zabieram Was na jednodniowy wypad na Ochodzitą. Doskonały punkt widokowy z ogromnym fotograficznym potencjałem. Chodź wschód słońca nie należał do najpiękniejszych to pogoda w ciągu dnia była dużo łaskawsza a i zachód słońca nie zawiódł.

Ostrość to jeden z kluczowych czynników decydujących o odbiorze zdjęcia. Dowiedz się jak w postprodukcji poprawić ten element oraz finalnie wykadrować zdjęcie.

Korekcja kolorystyczna czyli klucz do wykonania dobrej fotografii. Dowiedz się jak sprawić by Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej.

Sprawdź na poniższej liście, czy fotografując krajobraz nie popełniasz jakichś poważniejszych błędów. Być może dzięki temu rozwiniesz swoje umiejętności i zachwycisz znajomych pięknymi zdjęciami.

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem fotografia krajobrazowa.

Wczytuję...