Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Oszałamiająca podróż w najdalsze zakątki ziemi by tworzyć jedne z najlepszych zdjęć krajobrazowych. Będzie okazja nacieszyć oczy majestatem Alp, surową Islandią czy też dzikimi rejonami Patagonii.

Nie nauczysz się z tego tekstu, jak robić dobre zdjęcia. Dowiesz się co najwyżej, jak ich nie popsuć.

-30 stopni Celsjusza, widok na Tatry i wschód słońca

Ubiegły rok możemy zaliczyć do naprawdę udanych. Przemierzając liczne szlaki udało nam się sporo zobaczyć.

Korekcja kolorystyczna czyli klucz do wykonania dobrej fotografii. Dowiedz się jak sprawić by Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej.

Kolejna część poradnika dla miłośników górskiej fotografii. Tym razem przyjrzymy się podstawom retuszu, a dokładniej usuwaniem elementów które przeszkadzają w odbiorze zdjęcia.

Nadeszła pora na trzecią część poradnika o fotografowaniu krajobrazów. Tym razem przyjrzymy się podstawom wywoływania zdjęć RAW. Jeśli wciąż zastanawiasz się dlaczego Twoje zdjęcia nie są "soczyste" to myślę, że ten poradnik wiele wyjaśni.

Wielu turystów nie wyobraża sobie chodzenia po górach bez aparatu fotograficznego. Oto garść sprzętowych porad dla adeptów górskiej fotografii.

Posiadasz aparat, ale nie wiesz jak wykorzystać pełnie jego możliwości? Zacznij fotografować w trybie manualnym! Oferuje on całkowitą kontrolę nad powstawaniem zdjęcia dzięki czemu Twoje zdjęcie będą jeszcze lepsze.

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem fotografia.

Wczytuję...