Portal Góry i Ludzie pozwala każdemu autorowi na opublikowanie własnej treści. Najlepsze teksty i galerię trafiają na nasz facebookowy profil, docierający tygodniowo do miliona Polaków. Nie publikujemy jednak ma Facebooku artykułów pochodzących od firm i zawierających lokowanie produktu. W takim przypadku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty artykułów sponsorowanych.

Co oferujemy?

Góry i Ludzie to jeden z największych polskich portali o tematyce górskiej i podróżniczej. Jego unikalność polega na połączeniu z bardzo dużym (>240 tys. fanów) i aktywnym profilem na Facebooku. Każdy artykuł zdobywa przeciętnie tysiąc polubień i zasięg rzędu 70-150 tys. osób. Nasza oferta dotyczy promowania firm poprzez delikatny product placement w ciekawych artykułach.

Może to być np. galeria zdjęć wokół obiektu noclegowego z linkiem do rezerwacji, rzetelna recenzja produktu z odnośnikiem do sklepu lub relacja z wyjazdu połączona z możliwością zakupu miejsca na kolejny turnus. Z własnego doświadczenia wiemy, że nieinwazyjna reklama poprzez content marketing daje u nas ogromne możliwości i satysfakcjonujący efekt.

Zasady współpracy

Przede wszystkim artykuł sponsorowany musi mieć wartość dla odbiorcy. Z dbałości o naszych czytelników – a także o zadowolenie Klientów – mamy bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości tekstów. Akceptujemy wyłącznie artykuły o tematyce powiązanej z górami, napisane obiektywnie. Mogą one wskazywać na reklamodawcę za pomocą linków tekstowych.

Odnośnie kwestii technicznych – artykuły promowane mogą zawierać zdjęcia, embedowane filmy z YT lub Vimeo, utwory z pliku MP3 lub z serwisu Soundcloud oraz galerie zdjęć. Długość części tekstowej powinna wynosić minimum 500 słów. Każdy artykuł posiada u nas krótki opis dla Google i Facebooka, pogrubiony wstęp (jeden akapit) oraz poziomą okładkę.

Ile to kosztuje?

Cena podstawowa artykułu to 390 zł netto. Obejmuje ona opublikowanie treści na stronie głównej portalu oraz jeden post z linkiem na Facebooku. Cena nie obejmuje konsultacji treściowych lub pisania artykułu – tego typu usługi wyceniamy indywidualnie.

Oczywiście chętnie wzbogacimy artykuł konkursem lub kodem promocyjnym. Naszym Klientom zalecamy zazwyczaj przeznaczenie kwoty ok. 100 zł na promocję posta na Facebooku (post "dopalamy" my jako administratorzy profilu po otrzymaniu płatności za artykuł). W ten sposób można osiągnąć niskim nakładem kosztów naprawdę zaskakujące efekty.

Jak zamówić artykuł?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected].

Naszą ofertę znajdziesz również na platformie WhitePress.