Drogi Reklamodawco, portal Góry i Ludzie jest doskonałym miejscem do promowania Twojej firmy. Wyróżnia nas wysoka skuteczność kampanii reklamowych, nieosiągalna dla konkurencji. Stosujemy nowoczesny marketing, którego efekty bywają dla naszych Klientów sporym zaskoczeniem. Słynna przedwojenna aktorka, Mary Lou Cook, powiedziała kiedyś:

Kreatywność to wymyślanie,
eksperymentowanie, wzrastanie,
ryzykowanie, łamanie zasad,
popełnianie błędów
...i dobra zabawa.

Ta prawda, choć wypowiedziana ponad 70 lat temu, mówi wszystko o tym, jak rozpocząć przygodę z reklamą. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami będzie taką właśnie przygodą, pełną kreatywności i niezwykłych sukcesów.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się szereg działań marketingowych, które połączone razem mogą być użyte w Twojej kampanii reklamowej. Są to przede wszystkim:

Artykuły sponsorowane

Z nami poznasz prawdziwą siłę content marketingu! Profesjonalnie napisany artykuł z lokowaniem produktu potrafi przyciągnąć i zaangażować rzeszę czytelników.

Przeczytaj więcej...

Klasyczne bannery

Portal korzysta z dwóch rozmiarów bannerów: 940x200px oraz 220x600px. Grafiki do nich starannie selekcjonujemy, co pozwala na skupienie uwagi użytkownika.

Przeczytaj więcej...

Programy partnerskie

Chętnie nawiążemy współpracę w ramach programów partnerskich związanych z górami i podróżowaniem. Zapraszamy do kontaktu sklepy i sponsorów.

Przeczytaj więcej...

Patronaty medialne

Specjalizujemy się w obejmowaniu patronatem medialnym dużych, górskich imprez – koncertów, prelekcji podróżniczych, pokazów filmów.

Przeczytaj więcej...

Dlaczego nasze działania są skuteczne?

  • Kompleksowo doradzamy Klientom i bierzemy czynny udział w projektowaniu kampanii w portalu.
  • Stosujemy motto "intryguj, nie irytuj". Staramy się, aby reklamy były wartościowe i nie przeszkadzały użytkownikom.
  • Mamy mocno sprecyzowane grono odbiorców, którzy w przeważającej większości interesują się tematyką górską.
  • Nasz fanpage na Facebooku obserwuje niemal 250 000 osób.

Jak rozpocząć kampanię w naszym portalu?

Po prostu skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]. Postaramy się dobrać odpowiednie działania do Twoich potrzeb i zbudować kampanię reklamową, która osiągnie wielki sukces!