Okładka

Ponad 600 gości hucznie przywitało Nowy Rok podczas Wielkiego Balu Sylwestrowego w Krainie Śniegu w resorcie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem. To największa impreza zorganizowana tego dnia w podhalańskich ośrodkach wypoczynkowych i hotelach. 

Utrzymany w bajkowym, zimowym klimacie bal poprowadzili Maciej Kurzajewski oraz Paulina Smaszcz - Kurzajewska. Goście bawili się przy dźwiękach Brass Standard Jazz Orchestra. Muzycznymi gwiazdami wieczoru byli Andrzej Sikorowski oraz Katarzyna Szubert - wybitna polska skrzypaczka, grająca jedynym w Europie laserowym smyczkiem. Bal uświetniły pokazy podniebnych akrobacji w wykonaniu uczestników programu Mam Talent! oraz laserowy show, przygotowany przez zwycięzców prestiżowego światowego konkursu „ILDA Artistic Awards”.

- Tegoroczny bal sylwestrowy zorganizowany w naszym resorcie był jednocześnie oficjalną premierą Centrum Kongresowego „Gerlach”, obiektu, którego budowa stanowiła kamień milowy w rozwoju naszego kompleksu - mówi Wojciech Budzowski, Dyrektor Generalny Nosalowy Dwór Resort & SPA. Zadowolenie naszych gości i pozytywne opinie o wydarzeniu przekazywane tuż po zakończeniu imprezy potwierdziły, że „Gerlach” to miejsce, w którym mogą odbywać się wydarzenia na najwyższym, światowym poziomie. Właśnie takie chcemy w przyszłości organizować, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów i gości - dodaje. 

Wielki Bal Sylwestrowy w Krainie Śniegu był pierwszym wydarzeniem, podczas którego goście mogli poznać możliwości nowo otwartego Centrum Kongresowego „Gerlach”. Najnowocześniejszy i jednocześnie największy tego typu obiekt na Podhalu zlokalizowany jest  w czwartym już hotelu należącym do resortu Nosalowy Dwór - Rezydencji II, która pod koniec grudnia otworzyła swoje drzwi dla gości. "Gerlach" to doskonałe miejsce do organizacji najbardziej wymagających wydarzeń - od konferencji i kongresów, przez koncerty i bale, po widowiskowe wydarzenia sportowe. Jednym z nich będzie zapowiadana na 8 kwietnia br. Wielka Gala Boksu Zawodowego. 

Nosalowy Dwór Resort & Spa to malowniczo położone hotele w Zakopanem, zlokalizowane u podnóża góry Nosal. W skład kompleksu wchodzą: Hotel Nosalowy Dwór***, Hotel Grand Nosalowy Dwór**** oraz Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór. Łącznie resort oferuje blisko 400 funkcjonalnych pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, bogate zaplecze SPA & Wellness, heliport oraz 7 restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z niezapomnianym widokiem na Giewont. W grudniu 2016 r. w nowoczesnej, wybudowanej w trwającym sezonie, największej w regionie sali kongresowej „Gerlach”, odbył się Wielki Bal Sylwestrowy w Krainie Śniegu. 

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj raz w tygodniu listę najnowszych artykułów i newsów.

Wczytuję...