Okładka

W sobotę miał miejsce groźny pożar Domu Turystyczno-Rekolekcyjnego na Hrobaczej Łące w Beskidzie Małym. Akcja gaśnicza była mocno utrudniona z uwagi na warunki pogodowe i terenowe. Nikt nie ucierpiał, ale straty materialne są niestety znaczne.

Jak donoszą gospodarze obiektu, ogień rozprzestrzenił się od poddasza, być może w wyniku nieszczelności w przewodzie kominowym. Zgłoszenie trafiło do straży pożarnej około godziny 12:30, akcja gaśnicza trwała ponad 3 godziny.

Rusza zbiórka funduszy

Poniżej przekazujemy Wam wiadomość z facebookowej strony schroniska. Pomożecie?

Kochani... dzisiaj wydarzyło się nieszczęście. Ogień zajął poddasze schroniska w wyniku czego schronisko przez jakiś czas będzie nieczynne. Pożar wywołał znaczne straty. Sami wiecie, ile wszyscy w ostatnim czasie włożyliśmy serca, pracy i zapału w odbudowę tego miejsca. Nie poddamy się... to miejsce musi istnieć i znowu będzie żyło! (...) "Krzyż stoi, póki kręci się świat" - schronisko na Hrobaczej Łące musi pod Krzyżem trwać!

Zbieramy pieniążki na odbudowanie schroniska. Każda Wasza złotówka przyczyni się do tego, by Nasze Miejsce znowu istniało i żyło. Podaję konto na które można wpłacić pieniążki i wspomóż zamierzony cel.

W tytule przelewu wpisujcie proszę: "Na odbudowę Domu Turystyczno-Rekolekcyjnego na Hrobaczej Łące". Wspólnymi siłami damy radę!

Fundacja S.O.S. Obrony Poczętego Życia nr KRS 0000215438
ul. Nowolipie 9/11, lok. 75
00-150 Warszawa
nr konta: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001

Rachunek prowadzi:
BRE Bank SA
Oddział Regionalny Warszawa
ul. Królewska 14
00-950 Warszawa

 

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...