1. Co to za mapa?

Okładka
Tytuł: 
Roztocze Środkowe – część wschodnia
Producent: 
Rok wydania: 
2015
Wydanie: 
1
Skala: 
1:50000
Jakie wersje mapy mogę zakupić?

Roztocze Środkowe to region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce o wysokiej atrakcyjności turystycznej. Osiąga wysokości do 387 m n.p.m. (Wapielnia). Mapa obejmuje tereny Roztocza od Zamościa na północy do Narola na południu. Na wschodzie sięga do Tomaszowa Lubelskiego, na zachodzie zaś - do Józefowa.

W obrębie regionu leży 7 miast, z których dla 5 na mapie znajdują się dokładne plany: Zamość (plan Starego Miasta w skali 1:7 500), Tomaszów Lubelski, Szczebrzeszyn (plan w skali 1:15 000), Zwierzyniec (plan w skali 1:15 000), Krasnobród (plan w skali 1:15 000), Józefów (plan w skali 1:15 000), Biłgoraj i Narol, ponadto miejscowości Bełżec, Susiec, Guciów, Krynice, Adamów i Podlesina.

Wersja mapy do zakupu zawiera także część zachodnią Roztocza Środkowego!

2. Zobacz bezpłatną wersję online

Wersja online doskonale nadaje się do planowania tras, jednakże nie zalecamy korzystania z niej w terenie! Bądź rozsądny, wybierając się w góry weź ze sobą mapę dostępną w każdych warunkach, także bez zasięgu i naładowanej baterii. Zakupisz ją tutaj, w sklepie wydawnictwa.

3. Kup mapę i ruszaj w trasę!

Jeśli zaplanowałeś już trasę na podstawie naszej mapy online, warto zaopatrzyć się w mapę do użytku w terenie. Możesz zakupić ją w sklepie Compass (wersje papierowe i elektroniczne) oraz w sklepie Galileos (wersje elektroniczne). Są to dwa blisko współpracujące wydawnictwa. W obu przypadkach masz gwarancję aktualności.

Kup w sklepie Compass Kup w sklepie Galileos

W sklepie Galileosa znajdziesz następujące wersje mapy:

  • Cyfrowa, w postaci pliku graficznego PNG o rozdzielczości 150dpi. Ta wersja nie będzie współpracowała z odbiornikiem GPS. Można ją za to przeglądać w dowolnym programie graficznym – nawet na antycznych urządzeniach.
  • Do aplikacji TrekBuddy, znanej z tego, że działa nie tylko na smartfonach, ale też klasycznych komórkach obsługujących Javę.
  • Do urządzeń Garmin z serii Oregon, Colorado, Dakota, Montana, Edge 800 oraz nowszych. Dostarczona w formacie KMZ. Doskonały wybór dla profesjonalistów.
  • Do urządzeń TwoNav firmy CompeGPS oraz do aplikacji Locus Pro dostępnej w Google Play.
  • Do aplikacji Kamap/Seemap, działa na prawie wszystkich urządzeniach z Androidem, Windows Phone, Windows XP/Vista/7/8/10 oraz Windows CE i Mobile (nawigacje samochodowe).

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj raz w tygodniu listę najnowszych artykułów i newsów.

Wczytuję...