Zdjęcia autorstwa tego użytkownika

Artykuły użytkownika

Od trzech już lat, Dzień Kobiet spędzamy w górach. Była Samotnia i Pasterka, a w tym roku przyszedł czas na Jagodną.

Aktywny odpoczynek, śmiechy, chichy, oderwanie od codziennych schematów i Travel Coaching - to kwintesencja kobiecych wypraw w góry. Jeśli zastanawiasz się, jak to jest wyruszyć na szlak w towarzystwie 12 innych kobiet i czy to coś dla Ciebie - przeczytaj koniecznie, a potem DOŁĄCZ DO NAS!

Pogoda, tak jak i my jest kobietą! Zazwyczaj piękną i ciepłą, ale czasami też kapryśną, zmienną i nieprzewidywalną. Nie ma co jej zmieniać i zaklinać, trzeba brać i kochać taką jaką jest!

Relacja z naszego, kolejnego już wyjścia w góry w kobiecym gronie...

"Kobieca Przerwa na Góry" to pomysł na weekend 13 wspaniałych kobiet z różnych stron Polski, które za cel obrały Góry Bystrzyckie.

Czasami, aby w codzienności zmysłów nie postradać, trzeba złamać rutynę! Trzeba pomyśleć o sobie, zdecydować się na chwilową ucieczkę od wszystkich i od wszystkiego, ruszyć na szlak.

Kiedy uświadomisz sobie, że wszystko Cię denerwuje, mało co cieszy i daje radość, nie czekaj, aż ktoś poda Ci na łyżeczce cudowny środek, antidotum na wszystkie smutki, stresy i złości, bo się nie doczekasz. To tak nie działa! Rusz tyłek i weź sprawy w swoje ręce - JEDŹ W GÓRY!

O użytkowniku

Zuchwała marzycielka
Góralka, którą już dobrych kilka lat temu halny przywiał do Wrocławia. Minimalistka i zuchwała marzycielka. Pedagog i pani od HR’u. Poszukiwacz i odkrywca mocnych stron. Miłośniczka przyrody i spotkań na szlaku.